شناگرشو > شنا در خمینی شهر > آموزش تخصصی شنا و آموزش تضمینی شنا

آموزش تخصصی شنا و آموزش تضمینی شنا در خمینی شهر

آموزش تخصصی شنا خمینی شهر - آموزش تضمینی شنا در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

بررسی تاریخچه آموزش شنا

شواهد باستان شناسی نشان می دهند که قدمت شنا و شنا کردن به ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد در تمدن مصر و بعد از آن در تمدن های آشور و یونان و روم باستان باز می گردد. آنچه از گذشته آموزش شنا می دانیم بر اساس یافته هایی است که از «حروف تصویری» هیروگلیف مصریان به دست آورده ایم. یونانی های باستان و رومی ها آموزش شنا را جزو برنامه های مهم آموزش نظامی خود قرار داده بودند، و مانند الفبا یکی از مواد درسی در آموزش مردان بوده است. شنا در شرق به قرن اول قبل از میلاد باز می گردد. ژاپن جایی است که شواهد و مدارکی از مسابقات شنا در آن وجود دارد.
در قرن هفدهم به دستور رسمی حکومتی، شنا به صورت اجباری در مدارس تدریس می شد. شنا در کنار این که یک ورزش به حساب می آید می توان به عنوان یک سرگرمی از آن استفاده کرد و علاقه ای که به اصطلاح آب بازی کردن در تمام سنین و جنسیت ها دیده می شود، طرفداران زیاد از همه لحاظ را به سمت خود کشیده است. درست است که شنا یکی از رشته های ورزشی شناخته شده است و در کنار تفریح و سرگرمی با آن، از آن می توان به غیر از موضوعات ذکر شده استفاده کرد. FINA نام فدراسیون ورزش شنا است که مسابقات سرعت به همراه شیرجه و حرکات نمایشی شناگران با همدیگر به رقابت می پردازند. این مسابقات را در استخرهای استاندارد که مجوزهای مربوطه را کسب کرده اند از نهادهای مربوطه صورت می گیرد. البته غواصی زیرمجموعه ای از این ورزش حساب می شود که با تجهیزات کامل تری در زیر آب به شناگری می پردازند.

شنا در خمینی شهر - آموزش تضمینی شنا در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

اهمیت آموزش شنا - آموزش تخصصی شنا خمینی شهر - آموزش تضمینی شنا در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

اهمیت آموزش شنا

بسیاری از افراد از آموزش و یادگیری شنا منصرف می شوند و علت آن این است که از غرق شدن ترس دارند، این در حالی ست که زمانی که احساس می کنید در حال غرق شدن هستید هم می توانید با انجام برخی اقدامات ایمنی ساده از این اتفاق جلوگیری کنید. می‌توانید در هر سنی و بدون در نظر گرفتن توانایی‌ هایتان، شنا کردن را یاد بگیرید. کافی است شما اقدام به یادگیری و آموزش شنا و ثبت نام برای آموزش شنا کنید، با وجود اینکه بعضی‌ ها می‌توانند بدون آموزش‌های آکادمیک شنا، مقدمات شنا را یاد بگیرند، اما بهترین و موثرترین راه برای یادگیری این مهارت، این است که زیر نظر یک مربی شنا ی شایسته تمرین کنید. شما می توانید با یادگیری و یا بهبود مهارت‌های شنا، به آسانی بر ترس خود غلبه کنید و از شنا لذت ببرید. می توانید آموزش عمومی شنا خمینی شهر و یا آموزش خصوصی شنا خمینی شهر را در آکادمی شنا خمینی شهر انتخاب کنید و از این ورزش لذت ببرید.

آموزش تضمینی خصوصی شنا در خمینی شهر

اگر به دنبال یادگیری یا بهبود مهارت‌های شنا ی خود هستید، کلاس آموزش خصوصی شنا در خمینی شهر در آکادمی شنا خمینی شهر تحت نظر مربی خصوصی شنا فرصتی عالی برای رسیدن به هدفتان می باشد. آکادمی شنا خمینی شهر، آموزش تخصصی شنا در خمینی شهر را به صورت اختصاصی برای کودکان و بزرگسالان طراحی کرده است، تا شما با خیالی آسوده و اطمینان خاطر اقدام به ثبت نام برای آموزش شنا کنید. کلاس آموزش خصوصی یک یا دو نفره، موثرترین روش برای آموزش شناست. برای افرادی که ترس شدیدی از آب دارند و سال‌هاست از ترس شان به سمت استخر نرفته‌اند می توانند کلاس خصوصی شنا در آکادمی شنا خمینی شهر به همراه مربیان با تجربه موقعیتی عالی برای رفع ترس از آب باشد.
آموزش خصوصی شنا خمینی شهر در آکادمی شنا خمینی شهر از جهات مختلف بر روی مهارت‌های شنا آموزان تأثیر گذار است. تاثیرات بسیار مهمی که می توان به آن ها اشاره کرد تا مطلب را بهتر برای شما بسط دهیم از این قرار است: با توجه به اینکه شما در کلاس آموزش خصوصی شنا تنها هستید و تمرکز مربی آموزش شنا در خمینی شهر فقط بر روی شما می باشد و طبیعتا زمان خاص وجود دارد

مربی خصوصی شما تمرینات را با توجه به نیازهای شما برنامه ریزی می کند. در تمامی ساعت های که برای آموزش شنا برای شما قرار داده شده است مربی همراه شما در آب می باشد و تمامی حرکات شما را زیر نظر دارد که این امر باعث می شود شما با اطمینان خاطر و بدون ترس حرکات آموزش شنا را به خوبی تکرار کنید و سریعتر یاد بگیرید، این نکته نیز حائز اهمیت است که در صورتی که شما آموزش خصوصی شنا در خمینی شهر را در آکادمی شنا خمینی شهر انتخاب کنید مربی تمرکز خود را روی یک مهارت خاص یا مهارت‌هایی که به کمک آنها شنا آموز به اهداف خود برسد می گذارد.
تیم متخصص و حرفه ای آکادمی شنا خمینی شهر در زمینه ی آموزش تخصصی شنا در خمینی شهر با تکیه بر سابقه ی درخشان خود در زمینه ی آموزش شنا خمینی شهر از تمام انرژی خود استفاده می کنند تا به شما آموزش شنا دهند. برای آموزش تضمینی شنا در خمینی شهر کافی است به آکادمی شنا خمینی شهر مراجعه کنید و پس از گذراندن دوره های آموزش شنا مانند یک شناگر حرفه ای شنا کنید. آکادمی شنا خمینی شهر با بهره گیری از کادر مجرب خود بهترین خدمات را در زمینه آموزش شنا به شما عزیزان ارائه خواهد کرد.


آموزش تضمینی خصوصی شنا خمینی شهر - آموزش خصوصی شنا در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

آموزش تضمینی عمومی شنا خمینی شهر

با توجه به این نکته که شنا تاثیرات بسیاری بر روی بدن دارد و می تواند در بهبود و یا درمان بسیاری از بیماری ها اثر بگذارد ممکن است شما بخواهید از شنا کمک بگیرید اما به دلایلی مانند ترس از آب، نداشتن تجربه غوطه ور شدن در آب و یا نداشتن مهارت کافی نتوانید این کار را انجام دهید. شما می توانید برای اینکه بر ترس خود غلبه کنید و با خیالی آسوده از شنا استفاده کنید می توانید اقدام به ثبت نام در دوره آموزش عمومی شنا خمینی شهر در آکادمی شنا خمینی شهر کنید و با کمک مربی حرفه ای آموزش شنا در این دوره آموزشی از ورزش شنا برای درمان و یا بهبود خود کمک بگیرید. زمانی که شما اقدام به ثبت نام برای دوره آکادمی شنا در خمینی شهر می کنید باید توجه داشته باشید که شما با تعدادی از افراد در کلاس آموزش شنا هستید و افراد ثبت نام کرده در دوره آموزش عمومی شنا زیر نظر مربی آموزش شنا، آموزش های لازم را در آکادمی شنا خمینی شهر خواهند دید.

آموزش تضمینی عمومی شنا خمینی شهر - آموزش عمومی شنا در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

آموزش خصوصی شنا خمینی شهر - آموزش شنا خمینی شهر - شنا خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

دلایل شروع آموزش شنا

زمانی که سخن از آموزش شنا به میان می آید ابتدایی ترین موضوع پس از تصمیم گیری برای رفتن به کلاس آموزش شنا این است که شما برای چه هدفی اقدام به آموزش شنا کرده اید. شما می توانید برای تفریح و یا رفع نیاز خود اقدام به آموزش شنا کرده باشید که در این صورت رفتن به دوره آموزش مقدماتی کافی می باشد، حالت دیگر این است که شما قصد آموزش حرفه ای را دارید برای این هدف قطعا شما پس از گذراندن دوره آموزش مقدماتی شنا باید آموزش تکمیلی شنا را نیز طی کنید. که تمامی این دوره ها توسط مربیان آموزش شنا ی آکادمی شنا خمینی شهر به شما معرفی می شود و شما پس از پایان هر دوره آموزش در آکادمی شنا خمینی شهر می توانید وارد دوره بعدی شوید اما این نکته وجود دارد که آیا مربی یا مربیان آموزش شنا به شما به صورت کاملا آموزش تخصصی شنا را می دهند یا خیر؟ برای حل این موضوع بهترین راه حل این است که شما با تحقیق و بررسی ها لازم مربی شنا خود را انتخاب کنید. ما در آکادمی شنا خمینی شهر به شما این تضمین را می دهیم که شما آموزش لازم را در توسط مربیان حرفه ای آکادمی شنا خمینی شهر خواهد دید.


فراموش نکنید آموزش شنا، یک آموزش کاملاً تدریجی است. قرار نیست که فردی که قصد آموزش شنا را دارد ظرف چند جلسه حتی چند ماه یک شناگر حرفه ای شود. این٬ درست بر خلاف تبلیغاتی است که برخی برای آموزش تضمینی شنا مثلاً در ۱۲ جلسه انجام می دهند، چرا که آمادگی افراد برای شنا کردن و ورود به قسمت عمیق یک پروسه زمان بر است، پروسه ای که بسته به توان جسمی هر فرد از فرد دیگر فرق می کند. بنابراین اصرار برای آموزش دادن شنا به افرادی که که اغلب دوره آشنایی با آب را هم نگذرانده اند بدترین اتفاقی است که در آموزش شنا به آن ها رخ می دهد. اصرار برای آموزش شنا برابر است با ایجاد استرس در فرد، و استرس هم مانع یادگیری است. از آن جا که شنا در حقیقت توانایی هماهنگ کردن اعصاب با عضلات است، بنابراین طبیعی است زمانی که پای استرس در میان باشد، این قدرت هماهنگی هم کمتر و کمتر شود. زمانی که به فرد برای آموزش تضمینی شنا به فرصت داد شود خود فرد آرام آرام به این اطمینان می رسد که می تواند روی آب شناور بماند، حالا ممکن است این مرحله برای یک فرد ۲ هفته طول بکشد و برای فرد دیگر یک سال. این پروسه زمانی بیشتر به شیوه آشنایی فرد با آب برمی گردد نه آموزش تضمینی یا آموزش غیر تضمینی شنا.

آموزش شنا خمینی شهر - کلاس آموزش شنا خمینی شهر - شنا خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر
تمامی حقوق این سایت متعلق به آکادمی شنا خمینی شهر می باشد.