شناگرشو > شنا در خمینی شهر > انواع کلاس آموزش شنا

انواع کلاس آموزش شنا در خمینی شهر

انواع کلاس آموزش شنا در خمینی شهر - شنا در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

کلاس آموزش شنا در خمینی شهر

بی شک ورزش شنا یکی از محبوب ترین ورزشها در بین اقشار جامعه می باشد. فردی که به ورزش مفرح شنا می پردازد، نه تنها از این مسیر احساس شادابی و نشاط می کند بلکه در اثر شنا کردن کیفیات جسمانی خود را از قبیل قوی تر شدن دستگاه گردش خون و تنفس، قدرت، سرعت و انعطاف پذیری مفاصل شانه و مچ پا ارتقا می بخشد. رشته ورزش شنا ورزشی است که از نوزادی تا سن کهنسالی می توان آنرا انجام داد و در کل ورزشی می باشد که هیجان و اضطراب را کاهش داده، عضلات را قوی و محکم کرده و بدن را نرم و انعطاف پذیر می سازد و باعث می شود که فرد انرژی بیشتری برای انجام کارهای روزانه خود کسب کند.
آکادمی شنا خمینی شهر قصد آن را دارد که با برپایی انواع کلاس شنا خمینی شهر و آموزش شنا به صورت تخصصی توسط بهترین مربیان شنا خمینی شهر، کلاس های شنا ی با کیفیتی را برگزار کند تا از این راه بهترین آموزش شنا در خمینی شهر را به شنا آموزان خمینی شهری خود عرضه بدارد. لازم به توضیح است که ثبت نام در کلاس های آموزش شنا خمینی شهر برای تمامی سنین قابل اعمال است. در این راه می توان از دو مورد مهم نام برد که همانا کلاس آموزش بزرگسالان خمینی شهر و کلاس شنا کودکان در خمینی شهر می باشند.

کلاس آموزش شنا در خمینی شهر - دوره شنا در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

کلاس آموزش شنا کودکان در خمینی شهر - آموزش شنا کودکان در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

کلاس آموزش شنا کودکان در خمینی شهر

شنا تنها رشته ورزشی می باشد که فرزند شما از اوان تولد می‌تواند به انجام آن بپردازد. آکادمی شنا خمینی شهر با بهره گیری از علم به روز بهترین مربی شنا در خمینی شهر تقدیم کننده ی مسیری خارق العاده و بسیار فانتزی و مؤثر برای فراگیری آموزش شنا در خمینی شهر در طول سال در خدمت شما همشهریان عزیز خمینی شهری ست تا بهترین آموزش شنا در خمینی شهر را این بار در قالب و بستری نو تحت عنوان آموزش و کلاس شنا کودکان خمینی شهر تقدیم حضور شما گرامیان کند. خواست اصلی و نهایی تیم آکادمی شنا خمینی شهر از بزرگزاری و برپایی کلاس شنا کودکان در خمینی شهر به صورت عمومی و خصوصی، مقدماتی و تخصصی این است که آموزش در خور توجه برای پیشرفت فرد فرد خردسالان تحت آموزش شنا در خمینی شهر و نهایتا ارتقا سطح رشته ورزش شنا در آینده ای نه چندان دور است. خردسالان تحت آموزش شنا خمینی شهر به صورت اصولی تلفیقی از حرکات اساسی و پایه ای شنا و مسلط شدن بر تمامی مهارت ‌های ایمنی در آب را از راه بازی در آب و سرگرمی یاد می‌گیرند. اشعار مناسب خردسالان و بازی‌های مخصوص تجربه‌ای ویژه برای کودک و والدین دست و پا می نماید. آموزش شنا به کودکان در خمینی شهر به صورت خصوصی با تمرکز بر مهارت‌های اولیه مربوط به حرکت در آب، به شناور شدن به پشت، ماندن صحیح بدن در آب، بازی و کنترل تنفس در آب صورت می‌گیرد. دوره های اختصاصی آموزش شنا برای مادر و کودک برای خردسالان سه تا چهار سال و دوره خردسالان ویژه چهار تا شش سال طراحی شده است.

دلایل استقبال از کلاس های آموزش شنا آکادمی شنا برای کودکان در خمینی شهر

_ بهترین و متخصص ترین و با اخلاق ترین مربیان شنا خمینی شهر.
_
حضور دائمی مربی شنا در آب کنار کودکان و خردسالان: در کلاس شنا کودکان در خمینی شهر به صورت همیشگی یک نفر مربی در طی تمامی جلسات آموزش شنا در خمینی شهر همراه خردسالان داخل آب حضور دارد.
_
جدیدترین روش ها و متد ها را برای آموزش شنا کودکان به کار می گیریم.
_
محیط پر آرامش و پر نشاط و مطمئن و شاداب: فراگیری آموزش شنا برای کودکان ضمن دوست شدن با آب و پذیرفتن آب بدون ترس و واهمه، اصلی ترین قدم برای آموزش شنا در کودکان می باشد. ما در آکادمی شنا خمینی شهر بر آنیم تا این مهم به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد.
_
ارائه مدرک معتبر پس از طی کردن هر یک از دوره‌های آموزشی.
_
حضور داشتن مادران در کنار فرزند دلبند خود: مادران می توانند هنگام آموزش شنا به کودکان خود در استخر حضور داشته باشند تا از نزدیک نظاره گر روش آموزش شنا ی آن‌ها باشند و از کم و کیف کار مطلع گردند.

کلاس آموزش شنا کودکان در خمینی شهر - شنا خردسالان - آموزش شنا کودکان در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

آموزش شنا مقدماتی در خمینی شهر - آموزش شنا کودکان در خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

نکاتی درباره کلاس آموزش مقدماتی شنا در خمینی شهر برای کودکان

خردسالان پس از تسلط بر اصول پایه ای و اولیه، در این مرحله مهارت‌ های مربوط به ایمنی شنا و روش های ماندن روی آب و پا زدن را آموزش می بینند. این اصول عبارتند از: نفس گیری درست در آب، پریدن درون آب استخر، حرکت دوچرخه در آب، آشنایی با آب و دنیای زیر آب، و آموزش شنا ی کرال پشت مبتدی.
پس از طی این مرحله کودک خردسال تان شنا کردن در فواصل طولانی تر را آموزش می بیند و کودکان با استعداد آموزش ‌های مبتدیانه شنا ی کرال پشت را یاد می گیرند. حال نوبت به این آموزش ها می رسد که توسط مربیان کارآزموده آکادمی شنا خمینی شهر به کودک دلبند تان آموزش داده می شود: پرش و چرخش در آب استخر، شناور شدن روی آب استخر، شنا کردن در آب استخر و ماندن در زیر آب استخر به مدت بیست ثانیه.
ادامه دوره آموزش شنا خردسالان به دلیل مسلط شدن بر موقعیت بدن، تغییر مسیر و حرکت رو به جلو و حرکت رو به عقب در آب استخر دنبال می‌شود. به طور خلاصه این آموزش ها عبارتند از: شیرجه مقدماتی در آب استخر، حرکت از سمت دیوار به جلو و بازگشت به سمت دیوار، شناور ماندن به مدت طولانی، برداشتن یک شی از کف استخر.


سن مناسب برای آموزش شنا به کودکان در خمینی شهر

بسیاری از خردسالان و کودکان به استحمام و بازی با آب در وان و یا غوطه ور شدن در آب علاقه وافری دارند و از این اعمال لذت می برند. بنابراین می توانید کودک خود را به استخر ببرید و اجازه دهید زیر نظر خودتان به آب بیشتر نزدیک گردد و از بازی کردن در آب لذت ببرد، به این ترتیب کم کم می توانید شنا کردن را نیز به او آموزش دهید. اگر کودک مثل ماهی با آب بازی می کند، وقت آن رسیده که او را در یک کلاس شنا ثبت نام کنید. طبق نظر انجمن متخصصین اطفال امریکا، آموزش و یادگیری شنا برای کودکان نوپا و یا حتی بزرگتر اجباری نیست، به همین دلیل نباید کودک را مجبور به شرکت در کلاس شنا کنید. اما اگر به نظر می رسد فرزند دلبند شما دوست دارد در فضایی بزرگتر از وان یا تشت حمام آب بازی کند، دلیلی وجود ندارد که آموزش شنا را به تعویق بیندازید. در واقع، برخی شواهد حاکی از آن است که احتمال غرق شدن کودکان بالای یک سال در صورتی که آموزش رسمی شنا ببینند، محتمل نیست و این واقعیت دلیل بسیار محکمی برای ثبت نام در کلاس های آموزش شنا خمینی شهر و آن هم هر چه سریعتر کودک در کلاس های آموزش شنا به کودکان در خمینی شهر می باشد.
آکادمی شنا خمینی شهر به شما عزیزان ساکن شهر خمینی شهر اطلاع می دهد که می توانید با تیم پشتیبانی این مجموعه تماس حاصل فرمایید و ضمن اطلاع دقیق از قیمت آموزش شنا در خمینی شهر، با حضور در این آکادمی از امکانات آموزش شنا خمینی شهر بازدید به عمل آورید تا بتوانید با فراغ بال، کودکان دلبندتان را برای آموزش شنا به کودکان در خمینی شهر به بهترین مربی شنا در خمینی شهر که متخصص در آموزش شنا به کودکان می باشد بسپارید.

کلاس آموزش شنا کودکان در خمینی شهر - شنا کودکان خمینی شهر | آکادمی شنا خمینی شهر

کلاس آموزش شنا بزرگسالان در خمینی شهر - آموزش شنا بزرگسالان | آکادمی شنا خمینی شهر

کلاس آموزش شنا بزرگسالان خمینی شهر

این کلاس ها را می توان زیرمجموعه دوره های آموزش شنا در خمینی شهر دانست که مختص افرادی ست که ضمن مبتدی بودن در ورزش شنا، سن بیشتری نسبت به نوجوانان دارند و بایستی تحت آموزش شنا در خمینی شهر قرار بگیرند. شاید استعدادیابی در این گروه سنی جایگاه خاصی نداشته باشد ولیکن بایستی تمامی آموزش شنا در خمینی شهر را به ایشان آموخت تا پس از ترک کردن استخر شنا در خمینی شهر و اتمام دوره های آموزش شنا در خمینی شهر، در حد توان خود خبره و زبده شده باشند.
آموزش شنا بزرگسالان در خمینی شهر
شامل چهار رشته اصلی می شود که این چهار رشته شنا عبارتند از: شنا ی کرال سینه، شنا ی کرال پشت، شنا ی قورباغه، و شنای پروانه. عموما این چهار ترم آموزش شنا خمینی شهر را در ده تا دوازده جلسه تمرینی آموزش می دهند و فراگیری و یادگیری افراد باعث می شود تعداد این جلسات بیشتر یا کم تر شود.


این دوره های آموزش شنا در خمینی شهر که هر ساله و مدت ها ست توسط تیم حرفه ای و متخصص آکادمی شنا در خمینی شهر بر پا داشته می شود برای افرادی که فوبیا (ترس و وحشت از آب) دارند طولانی تر می شود. ترس از آب علل مختلفی دارد که معمول ترین دلایل آن را می توان مشاهده غرق شدن شخصی دیگر در آب دریا و یا آب استخر، تجربه تلخ غرق شدگی در دوران خردسالی، القای ترس توسط بزرگتر ها به کودک، و یا بی تجربه بودن مربی شنا دانست. مربیان شنا که تحت استخدام آکادمی شنا خمینی شهر می باشند با تجربه و تخصص کامل با دلسوزی و تعهد کامل نسبت به همشهریان خمینی شهری که ثبت نام در کلاس های آموزش شنا خمینی شهر را انجام داده اند تلاش دارند تا در طول زمان آموزش شنا به شنا آموز مبتدی، آموزش شنا بزرگسالان خمینی شهر را در ذروه ی کمال به انتها رسانیده تا بهترین نتایج که قطع به یقین رضایت شنا آموز می باشد را کسب نمایند.

کلاس آموزش شنا بزرگسالان در خمینی شهر - شنا بزرگسالان آموزش شنا | آکادمی شنا خمینی شهر

کلاس آموزش شنا در خمینی شهر - آموزش مقدماتی شنا - آموزش تکمیلی شنا | آکادمی شنا خمینی شهر

سخن پایانی

مهمترین مسئله درباره کلاس های آموزش شنا به کودکان در خمینی شهر را بدین صورت بیان می کنیم که: به این نکته حیاتی توجه فراوان فرمایید که هرگز نباید تصور فرمایید کودک خردسال شما بدون حضور خودتان در کلاس شنا کودکان در خمینی شهر از امنیت کافی و لازم برخوردار است و احتمال غرق شدن وجود ندارد. هیچ کدام از مربیان و یا حتی غریق نجات ها در تمام دنیا نمی توانند مانند والدین، کودک را در آب تحت نظر بگیرند. زمانی که کودک نزدیک استخر یا داخل آن است، والدین باید همیشه با فاصله ای به اندازه یک بازو کنار او حضور مستمر داشته باشند. بهتر است از وسایل کمکی شنا مانند تیوپ یا قمقمه های شناور هم استفاده شود. به یاد داشته باشید حتی در صورت استفاده از این ابزارها، لازم است همیشه داخل آب در کنار کودک حضور داشته باشید چون برای جلوگیری از غرق شدن، نمی توانید روی این وسایل حساب کنید. آکادمی آموزش شنا خمینی شهر برای آسایش شما والدین گرامی تمامی تمهیدات را اندیشیده که در طول آموزش شنا به کودکان در خمینی شهر به هیچ وجه احساس خستگی و دلزدگی نکنید. افتخار آکادمی آموزش شنا خمینی شهر، ارائه بهترین خدمات و عرضه بهترین آموزش شنا در خمینی شهر به شما عزیزان است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آکادمی شنا خمینی شهر می باشد.